Telewizor TCL 32S5201 32 "
Zdjęcia 3 |
TCL 32S5201 32 "
Wyświetlacz:32 ", 1366x768 px, 60 Hz
Multimedia:tuner T2, Android TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup TCL 32S5201 32 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TCL 32S5201 TV-LCD-TCL-0206 | 849 zł |
Telewizor TCL 32S5201 LED 32'' HD Ready Android | 719 zł |
Telewizor TCL 32S5201 32'' Smart TV DVB-T2 HDR | 759 zł |
TCL 32S5201 LED 32'' HD Ready Android | 723 zł |
Telewizor TCL 32S5201 32'' Smart TV DVB-T2 HDR | 745 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →