Telewizor TCL 58P635 58 "
Wideo 5Zdjęcia 8 |
TCL 58P635 58 "
Wyświetlacz:58 ", 3840x2160 px, 60 Hz
Obraz:Upscaling do 4K, HDR, poprawa kolorów
Multimedia:tuner T2, Google TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup TCL 58P635 58 "
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor LED TCL 58P635 58 cali 4K UHD | 1 769 zł |
Telewizor TCL 58P635 58" LED 4K Google TV HDMI 2.1 | 1 799 zł |
TCL 58P635 58" LED 4K Google TV HDMI 2.1 DVB-T2 | 1 799 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Modyfikacje TCL 58P635
Ceny na TCL 58P635 |
---|---|---|---|---|
TCL 43P635 43 " | od 1 149 zł | 20 oferty | ||
TCL 50P635 50 " | od 1 395 zł | 16 oferty | ||
TCL 55P635 55 " | od 1 549 zł | 21 oferta | ||
TCL 58P635 58 " | od 1 769 zł | 8 oferty | ||
TCL 65P635 65 " | od 2 179 zł | 13 oferty | ||
TCL 75P635 75 " | od 2 990 zł | 12 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →