Telewizor TCL 75C745 75 "
Wideo 1Zdjęcia 8 |
TCL 75C745 75 "
Wyświetlacz:75 ", 3840x2160 px, 120 Hz
Obraz:FreeSync, Upscaling do 4K, HDR
Multimedia:Google TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup TCL 75C745 75 "
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TCL 75T8A 75" 4K QLED TV Google TV Game Master Pro 20 75C745 | 7 225 zł |
Telewizor QLED TCL 75C745 75 cali 4K UHD | 5 500 zł |
Telewizor TCL 75C745 75" QLED 4K 144Hz Google TV Full Array Dolby Vision D | 5 500 zł |
Telewizor TCL 75C745 QLED 75'' 4K Ultra HD Google TV | 7 428 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje TCL 75C745
Ceny na TCL 75C745 |
---|---|---|---|---|
TCL 55C745 55 " | od 2 999 zł | 8 oferty | ||
TCL 65C745 65 " | od 3 999 zł | 6 oferty | ||
TCL 75C745 75 " | od 5 500 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →