Телевізор TCL 75C745 75 "
Відео 1Фото 8 |
TCL 75C745 75 "
Екран:75 ", 3840x2160 пікс, 120 Гц
Картинка:FreeSync, Upscaling до 4K, HDR
Мультимедіа:Google TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити TCL 75C745 75 "
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TCL 75T8A 75" 4K QLED TV Google TV Game Master Pro 20 75C745 | 7 225 zł |
Telewizor QLED TCL 75C745 75 cali 4K UHD | 5 499 zł |
Telewizor TCL 75C745 75" QLED 4K 144Hz Google TV Full Array Dolby Vision D | 5 500 zł |
Telewizor TCL 75C745 QLED 75'' 4K Ultra HD Google TV | 7 428 zł |
TCL 75C745 FALD LED QLED | 5 499 zł |
Відеоогляди
Модификації TCL 75C745
Ціни на TCL 75C745 |
---|---|---|---|---|
TCL 55C745 55 " | від 2 999 zł | 9 пропозицій | ||
TCL 65C745 65 " | від 3 999 zł | 6 пропозицій | ||
TCL 75C745 75 " | від 5 499 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →