Телевізор TCL 55C745 55 "
Відео 1Фото 8 |
Купити TCL 55C745 55 "
Усі ціни 8 →TCL Smart TV 55C745 55" 4K Ultra HD QLED AMD FreeSync | 3 276 zł |
Telewizor QLED TCL 55C745 55 cali 4K UHD | 2 999 zł |
Telewizor TCL 55C745 55" QLED 4K 144Hz Google TV Full Array Dolby Vision D | 3 000 zł |
Telewizor TCL 55C745 55" QLED 4K 144Hz Google TV Full Array Dolby Vision D | 3 000 zł |
Компанія TCL, відома своїми якісними та функціональними телевізорами за доступною ціною, представляє модель 55C745.
Широкий колірний спектр
Цей телевізор оснащений яскравою панеллю QLED розміром 55 дюймів по діагоналі. Основою для екрану цієї моделі послужила псевдодесятибітна VA-матриця (8 біт + FRC), яка здатна відтворювати понад 1 мільярд відтінків кольору. У цьому їй допомагають квантові точки, що забезпечують насичену передачу кольору. Цей дисплей також підтримує чотири основні формати розширеного динамічного діапазону: HLG, HDR10, HDR10+ та Dolby Vision IQ.
Частота оновлення до 144 Гц
Однією з особливостей цієї моделі є висока частота поновлення екрану до 144 Гц. Для досягнення такої цифри необхідно підключити джерело відеосигналу до першого порту HDMI 2.1. Три інші HDMI-порти використовуються для передачі сигналу з роздільною здатністю 4K при частоті 120 Гц. Також є функція DLG Game Accelerator, яка навіть "розганяє" панель до 240 Гц, але при цьому роздільна здатність знижується до Full HD. Такі характеристики роблять цей телевізор привабливим для геймерів, які воліють грати на великому екрані, чи то на консолях чи комп'ютері.
Безліч переваг
Спеціальна панель Game Bar 2.0 забезпечує швидкий доступ до ігрових налаштувань та параметрів графіки. Крім того, телевізор працює на операційній системі Google TV, пропонуючи зручний інтерфейс меню і збираючи рекомендації з різних джерел на головному екрані. ТБ також може похвалитися 30-ватною аудіосистемою з підтримкою Dolby Atmos і DTS:X. Єдиним недоліком є обмежена кількість USB-портів, тут лише один. Однак у наш час онлайн-контент відіграє важливу роль, і цей недолік, ймовірно, не є критичним, враховуючи, що основна функціональність телевізора орієнтована потокову відеоконтенту.
Модификації TCL 55C745
Ціни на TCL 55C745 |
---|---|---|---|---|
TCL 55C745 55 " | від 2 999 zł | 8 пропозицій | ||
TCL 65C745 65 " | від 3 999 zł | 6 пропозицій | ||
TCL 75C745 75 " | від 5 500 zł | 6 пропозицій |