Телевізор TCL 65C745 65 "
Відео 1Фото 8 |
TCL 65C745 65 "
Екран:65 ", 3840x2160 пікс, 120 Гц
Картинка:FreeSync, Upscaling до 4K, HDR
Мультимедіа:Google TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити TCL 65C745 65 "
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Telewizor LED TCL 65C745 65 cali 4K UHD | 3 999 zł |
Telewizor TCL 65C745 65" QLED 4K 144Hz Google TV Full Array Dolby Vision D | 4 000 zł |
Telewizor TCL 65C745 QLED 65'' 4K Ultra HD Google TV | 5 389 zł |
TCL 65C745 | 3 999 zł |
Відеоогляди
Модификації TCL 65C745
Ціни на TCL 65C745 |
---|---|---|---|---|
TCL 55C745 55 " | від 2 999 zł | 9 пропозицій | ||
TCL 65C745 65 " | від 3 999 zł | 6 пропозицій | ||
TCL 75C745 75 " | від 5 499 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →