Telewizor TCL 55C645 55 "
Zdjęcia 14 |
Niedrogi telewizor 4K wyposażony w 55-calowy panel QLED LCD. Tak zwane kropki kwantowe pozwalają na osiągnięcie znacznego wzrostu jasności i nasycenia kolorów przy jednoczesnej poprawie jakości reprodukcji kolorów. Ponadto ekran telewizora obsługuje teraz prawidłowe wyświetlanie treści HDR (w szczególności formatów HLG, HDR10+ i Dolby Vision). Aby dopełnić obrazu, w wyświetlaczu brakuje jedynie systemu lokalnego przyciemniania, ale pozostawiono to starszym modelom serii (począwszy od C745).
TCL 55C645 obsługuje system operacyjny Google TV - rekomendacje na podstawie poprzednich widoków wyświetlają się bezpośrednio na stronie głównej, system udostępnia wbudowanego Chromecasta oraz realizuje sterowanie głosowe poprzez Asystenta Google. Oddzielna linia na telewizorze wskazuje tryb gry. Po podłączeniu konsoli przez porty HDMI 2.1 użytkownik może skorzystać z technologii optymalizacji VRR (zmienna częstotliwość odświeżania) i ALLM (automatyczny tryb niskiego opóźnienia). Standardowa częstotliwość odświeżania panelu wynosi do 60 Hz, ale w przypadku gier używany jest Game Accelerator 120 Hz. System audio modelu składa się z dwóch skierowanych w dół głośników o łącznej mocy 20 W obsługujących Dolby Atmos i DTS.
Kup TCL 55C645 55 "
Wszystkie ceny 14 →TCL 55C645 - Smart TV 55 Cal 4K H265 QLED Czarny TCL55C645 | 2 718 zł |
Telewizor QLED TCL 55C645 55 cali 4K UHD | 1 989 zł |
TCL 55C645 QLED TV-LCD-TCL-0209 | 2 199 zł |
Telewizor TCL 55C645 55" QLED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2 | 2 299 zł |
Telewizor TCL 55C645 55" QLED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2 | 2 299 zł |
Modyfikacje TCL 55C645
Ceny na TCL 55C645 |
---|---|---|---|---|
TCL 43C645 43 " | od 1 538 zł | 13 oferty | ||
TCL 50C645 50 " | od 1 789 zł | 16 oferty | ||
TCL 55C645 55 " | od 1 989 zł | 16 oferty | ||
TCL 65C645 65 " | od 2 729 zł | 7 oferty | ||
TCL 75C645 75 " | od 3 963 zł | 11 oferty | ||
TCL 85C645 85 " | od 6 198 zł | 10 oferty |