Телевізор TCL 85C645 85 "
Фото 14 |
TCL 85C645 85 "
Екран:85 ", 3840x2160 пікс, 60 Гц, ідс 3100 к/с
Картинка:Upscaling до 4K, HDR
Мультимедіа:T2-тюнер, Google TV, Wi-Fi, LAN
Керування:голосове, помічник
Яка матриця телевізора краще? А яка оптимальна з точки зору ціни та якості?Вивчаємо плюси та мінуси сучасних матриць телевізорів
Як підібрати діагональ телевізора під кімнату і яку вибрати роздільну здатність?Чи завжди варто брати телевізор побільше? Можливо для невеликої кімнати 55 дюймів буде занадто, а 32 в самий раз?
Всі характеристики
Купити TCL 85C645 85 "
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Telewizor QLED TCL 85C645 85 cali 4K UHD | 6 198 zł |
Telewizor TCL 85C645 85" QLED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2 | 6 599 zł |
Telewizor TCL 85C645 QLED 85'' 4K Ultra HD Android | 7 399 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації TCL 85C645
Ціни на TCL 85C645 |
---|---|---|---|---|
TCL 43C645 43 " | від 1 538 zł | 13 пропозицій | ||
TCL 50C645 50 " | від 1 789 zł | 16 пропозицій | ||
TCL 55C645 55 " | від 1 989 zł | 16 пропозицій | ||
TCL 65C645 65 " | від 2 729 zł | 7 пропозицій | ||
TCL 75C645 75 " | від 3 963 zł | 11 пропозицій | ||
TCL 85C645 85 " | від 6 198 zł | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →