Телевізор TCL 50C645 50 "
Фото 4 |
Збалансований смарт-телевізор на базі платформи Google TV, що надає зручний доступ до рекомендацій щодо перегляду контенту на стартовому екрані в залежності від глядацьких уподобань. Смарт-система моделі може похвалитися вбудованим Chromecast та підтримкою команд голосового керування через помічників Google Assistant або Amazon Alexa. Передню панель ТВ займає QLED-екран з розмірами по діагоналі 50 дюймів і 4К-роздільною здатністю транслювати картинки (3840х2160 пікселів).
На відміну від старших моделей серії (від C745 та вище), дисплей тут не має зон локального затемнення. Частота оновлення у панелі стандартна (60 Гц), але в ігровому режимі її дозволяє подвоїти функцію Game Accelerator. Спеціалістом для підключення ігрових консолей в TCL 50C645 передбачили наявність портів HDMI версії 2.1 з технологіями адаптивної частоти розгортки VRR і зменшення затримки ALLM. Також модель забезпечили якісною акустикою із двох динаміків по 10 Вт. Звукова підсистема отримала підтримку Dolby Atmos і DTS. Корпус ТВ-панелі спирається на пару бічних ніжок, а ззаду в ньому виконані монтажні отвори під кронштейн настінний формату VESA 200х200 мм.
Купити TCL 50C645 50 "
Усі ціни 15 →TCL TV LED QLED 50C645 50 127cm 2023 TCL50C645 | 2 319 zł |
Telewizor QLED TCL 50C645X1 50 cali 4K UHD | 1 819 zł |
Telewizor TCL 50C645 50" QLED 4K UHD Google TV | 2 399 zł |
TCL 50C645 QLED TV-LCD-TCL-0208 | 2 049 zł |
Telewizor TCL 50C645 50" QLED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2 | 2 099 zł |
Модификації TCL 50C645
Ціни на TCL 50C645 |
---|---|---|---|---|
TCL 43C645 43 " | від 1 538 zł | 12 пропозицій | ||
TCL 50C645 50 " | від 1 789 zł | 16 пропозицій | ||
TCL 55C645 55 " | від 1 989 zł | 16 пропозицій | ||
TCL 65C645 65 " | від 2 729 zł | 6 пропозицій | ||
TCL 75C645 75 " | від 3 963 zł | 11 пропозицій | ||
TCL 85C645 85 " | від 6 198 zł | 10 пропозицій |