Telewizor TCL 50C645 50 "
Zdjęcia 4 |
Zrównoważony smart TV oparty na platformie Google TV, który zapewnia wygodny dostęp do rekomendacji oglądania treści na ekranie startowym, w zależności od preferencji widza. Inteligentny system modelu może pochwalić się wbudowanym Chromecastem i obsługą poleceń głosowych za pośrednictwem Asystenta Google lub Amazon Alexa. Przedni panel telewizora zajmuje ekran QLED o przekątnej 50 cali i rozdzielczości nadawanego obrazu 4K (3840x2160 pikseli).
W odróżnieniu od starszych modeli z tej serii (od C745 wzwyż) wyświetlacz nie posiada tutaj lokalnych stref przyciemniania. Panel ma standardową częstotliwość odświeżania (60 Hz), ale w trybie gry można ją podwoić dzięki funkcji Game Accelerator. Specjalnie do podłączania konsol do gier, TCL 50C645 zapewnia porty HDMI w wersji 2.1 z adaptacyjnymi technologiami redukcji opóźnień VRR i ALLM. Model został także wyposażony w wysokiej jakości akustykę z dwóch głośników o mocy 10 W. Podsystem dźwięku obsługuje teraz Dolby Atmos i DTS. Korpus panelu TV wsparty jest na parze bocznych nóżek, a z tyłu znajdują się otwory montażowe pod uchwyt ścienny VESA 200x200 mm.
Kup TCL 50C645 50 "
Wszystkie ceny 15 →TCL TV LED QLED 50C645 50 127cm 2023 TCL50C645 | 2 319 zł |
Telewizor QLED TCL 50C645X1 50 cali 4K UHD | 1 819 zł |
Telewizor TCL 50C645 50" QLED 4K UHD Google TV | 2 399 zł |
TCL 50C645 QLED TV-LCD-TCL-0208 | 2 049 zł |
Telewizor TCL 50C645 50" QLED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2 | 2 099 zł |
Modyfikacje TCL 50C645
Ceny na TCL 50C645 |
---|---|---|---|---|
TCL 43C645 43 " | od 1 538 zł | 12 oferty | ||
TCL 50C645 50 " | od 1 789 zł | 16 oferty | ||
TCL 55C645 55 " | od 1 989 zł | 16 oferty | ||
TCL 65C645 65 " | od 2 729 zł | 6 oferty | ||
TCL 75C645 75 " | od 3 963 zł | 11 oferty | ||
TCL 85C645 85 " | od 6 198 zł | 10 oferty |