Телевізор TCL 55C645 55 "
Фото 14 |
Доступний 4К-телевізор, обладнаний РК-панеллю QLED із розмірами по діагоналі 55 дюймів. Так звані квантові точки дозволяють досягти значного збільшення яскравості і насиченості кольорів одночасно з підвищенням якості передачі кольору. Також екран телевізора отримав підтримку коректного відображення HDR-контенту (зокрема, форматів HLG, HDR10+ і Dolby Vision). Для повноти картини дисплею не вистачає хіба що системи локального затемнення, проте її залишили на відкуп старшим моделям серії (починаючи з C745).
Працює TCL 55C645 під керуванням операційної системи Google TV - прямо на домашню сторінку виводяться рекомендації на основі попередніх переглядів, в системі передбачається вбудований Chromecast і реалізовано голосове керування через помічника Google Assistant. Окремим рядком у телевізорі відзначається ігровий режим. При підключенні консолі крізь порти HDMI 2.1 в розпорядження користувача люб'язно надаються технології оптимізації VRR (змінна частота оновлення) і ALLM (автоматичний режим з малою затримкою). Штатна частота оновлення для панелі заявлена на рівні до 60 Гц, але для ігор використовується прискорювач Game Accelerator 120 Гц. Аудіосистема моделі складається з двох спрямованих вниз динаміків загальною потужністю 20 Вт із підтримкою Dolby Atmos та DTS.
Купити TCL 55C645 55 "
Усі ціни 14 →TCL 55C645 - Smart TV 55 Cal 4K H265 QLED Czarny TCL55C645 | 2 718 zł |
Telewizor QLED TCL 55C645 55 cali 4K UHD | 1 989 zł |
TCL 55C645 QLED TV-LCD-TCL-0209 | 2 199 zł |
Telewizor TCL 55C645 55" QLED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2 | 2 299 zł |
Telewizor TCL 55C645 55" QLED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2 | 2 299 zł |
Модификації TCL 55C645
Ціни на TCL 55C645 |
---|---|---|---|---|
TCL 43C645 43 " | від 1 538 zł | 13 пропозицій | ||
TCL 50C645 50 " | від 1 789 zł | 16 пропозицій | ||
TCL 55C645 55 " | від 1 989 zł | 16 пропозицій | ||
TCL 65C645 65 " | від 2 729 zł | 7 пропозицій | ||
TCL 75C645 75 " | від 3 963 zł | 11 пропозицій | ||
TCL 85C645 85 " | від 6 198 zł | 10 пропозицій |