Telewizor TCL 85C645 85 "
Zdjęcia 14 |
TCL 85C645 85 "
Wyświetlacz:85 ", 3840x2160 px, 60 Hz, ids 3100 kl./s
Obraz:Upscaling do 4K, HDR
Multimedia:tuner T2, Google TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup TCL 85C645 85 "
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor QLED TCL 85C645 85 cali 4K UHD | 6 198 zł |
Telewizor TCL 85C645 85" QLED 4K Google TV Dolby Vision Dolby Atmos HDMI 2 | 6 599 zł |
Telewizor TCL 85C645 QLED 85'' 4K Ultra HD Android | 7 399 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje TCL 85C645
Ceny na TCL 85C645 |
---|---|---|---|---|
TCL 43C645 43 " | od 1 538 zł | 13 oferty | ||
TCL 50C645 50 " | od 1 789 zł | 16 oferty | ||
TCL 55C645 55 " | od 1 989 zł | 16 oferty | ||
TCL 65C645 65 " | od 2 729 zł | 7 oferty | ||
TCL 75C645 75 " | od 3 963 zł | 11 oferty | ||
TCL 85C645 85 " | od 6 198 zł | 10 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →