Telewizor Union Distribution 24W5210 24 "
Zdjęcia 6 |
Union Distribution 24W5210 24 "
24 "32 "
Wyświetlacz:24 ", 1366x768 px, 60 Hz, Direct LED
Multimedia:tuner T2, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup Union Distribution 24W5210 24 "
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor LED Ud 24W5210 24 cale HD Ready | 579 zł |
Telewizor 24" UD 24W5210 HD, D-LED, Android 11, DVB-T2 HEVC | 764 zł |
Telewizor UD 24W5210 LED 24'' HD Ready Tizen | 707 zł |
Telewizor 24" Android TV UD 24W5210, HD | 699 zł |
Telewizor 24" UD 24W5210 HD, D-LED, Android 11, DVB-T2 HEVC - DARMOWY PACZ | 649 zł |
Telewizor 24" UD 24W5210 HD, D-LED, Android 11, DVB-T2 HEVC | 741 zł |
UD 24W5210 | 706 zł |
Modyfikacje Union Distribution 24W5210
Ceny na Union Distribution 24W5210 |
---|---|---|---|---|
Union Distribution 24W5210 24 " | od 579 zł | 7 oferty | ||
Union Distribution 32W5210 32 " | od 699 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →