Telewizor TCL 32S5400A 32 "
TCL 32S5400A 32 "
Wyświetlacz:32 ", 1366x768 px, 50 Hz
Multimedia:tuner T2, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup TCL 32S5400A 32 "
Wszystkie ceny 19 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
TCL S54 Series 32S5400A Telewizor 813 cm 32" HD Smart TV Wifi Czarny | 954 zł |
TCL Telewizor LED 32 cale 32S5400A TVTCL32LDS5400A | 866 zł |
Telewizor LED TCL 32S5400A 32 cale HD Ready | 702 zł |
Telewizor TCL 32S5400A 32" LED Full HD SmartTV | 999 zł |
TCL 32S5400A HD Android TV TV-LCD-TCL-0202 | 799 zł |
pokaż 14 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →