Telewizor TCL 43P631 43 "
TCL 43P631 43 "
Wyświetlacz:43 ", 3840x2160 px, 60 Hz, ids 2300 kl./s
Obraz:Upscaling do 4K, HDR
Multimedia:tuner T2, Google TV, Wi-Fi, LAN
Sterowanie:głosowe, asystent
Jaka jest najlepsza matryca TV? A co jest najlepsze pod względem ceny i jakości?Badamy wady i zalety nowoczesnych matryc telewizyjnych
Jak dobrać przekątną telewizora do pomieszczenia i jaką rozdzielczość wybrać?Czy zawsze warto kupować większy telewizor? Być może dla małego pokoju 55 cali to za dużo, ale 32 w sam raz?
Wszystkie dane techniczne
Kup TCL 43P631 43 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Telewizor 43" TCL 43P631 4K HDR TDT2 2HDMI USB Smart TV | 1 439 zł |
TCL 43" Telewizor P63 Series 43P631 TV LED 4K | 1 392 zł |
Telewizor LED TCL 43P631 43 cale 4K UHD | 1 185 zł |
TCL 43P631 UHD, AndroidTV | 1 400 zł |
Tcl 43p631 43´´ 4k Led Tv Niebieski Europe PAL / EU Plug A0044573 | 1 587 zł |
Modyfikacje TCL 43P631
Ceny na TCL 43P631 |
---|---|---|---|---|
TCL 43P631 43 " | od 1 185 zł | 5 oferty | ||
TCL 50P631 50 " | od 1 699 zł | 1 oferta | ||
TCL 55P631 55 " | od 2 576 zł | 1 oferta | ||
TCL 65P631 65 " | od 2 299 zł | 2 oferty | ||
TCL 75P631 75 " | od 3 836 zł | 2 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →