Nóż turystyczny Spyderco Byrd Robin 2 FRN
Zdjęcia 3 |
Spyderco Byrd Robin 2 FRN |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Spyderco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Spyderco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Spyderco Byrd Robin 2 FRN
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Byrd Robin 2 FRN Plain 401666 | 224 zł |
Nóż Spyderco Byrd Robin 2 FRN Black, Plain (BY10PB | 208 zł |
Nóż Spyderco Byrd Robin 2 FRN Gray, Plain (BY10PGY | 178 zł |
Spyderco - Nóż składany Byrd Robin™ 2 FRN Brown - BY10PBN2 | 178 zł |
Nóż składany Spyderco Byrd Robin 2 FRN Brown, Plain (BY10PBN2) | 178 zł |
Nóż Spyderco Byrd Robin 2 FRN Gray, Plain (BY10PGY | 178 zł |
Spyderco - Nóż składany Byrd Robin™ 2 FRN Blue - BY10PBL2 | 178 zł |
Modyfikacja modelu:
- Model Robin 2 FRN Plain Edge - posiada gładkie ostrze
- Model Robin 2 FRN Spyder Edge - posiada ząbkowane ostrze
PolecamyPorównaj w tabeli →