Nóż turystyczny Spyderco Manix 2
Wideo 33Zdjęcia 7 |
Spyderco Manix 2 |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Spyderco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Spyderco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Spyderco Manix 2
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Spyderco 4013203-SSI Manix 2 Fldg nóż 85 cm Blde-PlnEdge-Dk Blue G-10 - wi | 1 394 zł |
Nóż Spyderco Manix 2 G-10 Dark Blue CPM S110V (C10 | 1 258 zł |
Spyderco - Nóż składany Manix™ 2 G-10 Dark Blue CPM S110V - C101GPDBL2 | 1 258 zł |
Nóż składany Spyderco Manix 2 G-10 Dark Blue CPM S110V (C101GPDBL2) | 1 258 zł |
Spyderco Unisex dla dorosłych czarny scyzoryk Manix 2 Ball Bearing Lock os | 959 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Opcje kolorystyczne ostrza:
- Czarny
- Srebrny
PolecamyPorównaj w tabeli →