Nóż myśliwski Spyderco Street Bowie
Spyderco Street Bowie |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Spyderco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Spyderco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Spyderco Street Bowie
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Spyderco Ulica Bowie nóż z ostrzem zwykłym czarny 465009 | 777 zł |
Nóż Spyderco Street Bowie FRN / Kraton Black Blade | 748 zł |
Nóż Spyderco Street Bowie FRN / Kraton Black Blade (FB04PBB) | 748 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →