Nóż turystyczny Spyderco Byrd Meadowlark 2 Stainless (BY04P2)
Zdjęcia 3 |
Spyderco Byrd Meadowlark 2 Stainless |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Spyderco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Spyderco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Spyderco Byrd Meadowlark 2 Stainless
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nóż Spyderco Byrd Meadowlark 2 Stainless Black Blade, Combination (BY04BKP | 278 zł |
Spyderco - Nóż składany Byrd Meadowlark™ 2 Stainless - BY04P2 | 258 zł |
Nóż składany Spyderco Byrd Meadowlark 2 Stainless Black Blade, Combination | 278 zł |
Nóż składany Spyderco Byrd Meadowlark 2 Stainless, Plain (BY04P2) | 258 zł |
Opcje kolorystyczne:
- Czarny
- Srebrzysty
- Model Meadowlark 2 Stainless Plain Edge - posiada gładkie ostrze
- Model Meadowlark 2 Stainless Combination Edge - posiada kombinowane ostrze
PolecamyPorównaj w tabeli →