Похідний ніж Spyderco Byrd Meadowlark 2 Stainless (BY04P2)
Фото 3 |
Spyderco Byrd Meadowlark 2 Stainless |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Spyderco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Spyderco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Spyderco Byrd Meadowlark 2 Stainless
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Nóż Spyderco Byrd Meadowlark 2 Stainless Black Blade, Combination (BY04BKP | 278 zł |
Spyderco - Nóż składany Byrd Meadowlark™ 2 Stainless - BY04P2 | 258 zł |
Nóż składany Spyderco Byrd Meadowlark 2 Stainless Black Blade, Combination | 278 zł |
Nóż składany Spyderco Byrd Meadowlark 2 Stainless, Plain (BY04P2) | 258 zł |
Колірні варіанти:
- Чорний
- Сріблястий
- Модель Meadowlark 2 Stainless Plain Edge — має гладке лезо
- Модель Meadowlark 2 Stainless Combination Edge — має комбіноване лезо
РекомендуємоПорівняти в таблиці →