Nóż turystyczny Spyderco Byrd Cara Cara 2 Rescue (BY17BK2)
Wideo 2Zdjęcia 4 |
Spyderco Byrd Cara Cara 2 Rescue |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Spyderco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Spyderco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Spyderco Byrd Cara Cara 2 Rescue
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Spyderco Byrd By17sor2 Knife unisex - dorośli wielokolorowe rozmiar | 296 zł |
Nóż Spyderco Byrd Cara Cara Rescue 2 FRN Orange, S | 248 zł |
Nóż Spyderco Byrd Cara Cara Rescue 2 FRN Orange, Spyder (BY17SOR2) | 248 zł |
Spyderco - Nóż ratowniczy Byrd Cara Cara™ 2 Rescue FRN Orange - BY17SOR2 | 248 zł |
Nóż Spyderco Byrd Cara Cara Rescue 2 FRN Orange, Spyder (BY17SOR2) | 248 zł |
Nóż Spyderco Byrd Cara Cara Rescue 2 FRN Black, Spyder (BY17SBK2) | 248 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →