Nóż turystyczny Spyderco Endura 4 Flat Ground
Wideo 6Zdjęcia 5 |
Spyderco Endura 4 Flat Ground |
|
Składany scyzoryk marki Spyderco to produkt codziennego użytku, który można zaliczyć do zaawansowanych rozwiązań. Model nadaje się do użytku podczas wędrówek, wędkowania lub polowania, a także innych scenariuszy aktywności na świeżym powietrzu. Występuje w sprzedaży z uchwytami w różnych kolorach - od klasycznej czerni lub szarości po jaskrawy pomarańczowy lub zielony. Nóż Spyderco Endura 4 Flat Ground posiada 97mm ostrze o gładkiej krawędzi tnącej oraz dość duży otwór (średnica 13mm) do wyjmowania ostrza jedną ręką.
Zastosowano tu stal VG-10 - to japoński stop premium, którego charakterystyczne cechy to podwyższona twardość (w tym przypadku od 60 do 62 jednostek w skali Rockwella). Ostrze długo zachowuje ostrość, ale późniejsza obróbka może być dość pracochłonna. Rękojeść wykonana z włókna szklanego FRN, o teksturowanej powierzchni i lekko zaznaczonym wcięciu pod palec. Model dzięki temu materiałowi ma stosunkowo niewielką wagę (94 gramy), dobrze leży w dłoni i nie ślizga się. Rękojeść posiada otwór na smycz, a w zestawie znajduje się klips kieszonkowy (można wybrać dla niego jedną z czterech możliwych pozycji na rękojeści).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Spyderco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Spyderco.
Kup Spyderco Endura 4 Flat Ground
Spyderco C10FPBK Endura 4 Light Black Frn nóż kieszonkowy czarny M | 530 zł |
Nóż Spyderco Endura 4 FRN Black Flat Ground Plain (C10FPBK) | 598 zł |
Nóż składany Spyderco Endura 4 FRN Black Flat Ground Plain (C10FPBK) | 598 zł |
Spyderco C10FPGY Unisex Scyzoryk dla dorosłych Endura Flat Ground szary 21 | 538 zł |