Nóż turystyczny Spyderco Delica 4 C11FP
Spyderco Delica 4 C11FP |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Spyderco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Spyderco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Spyderco Delica 4 C11FP
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Spyderco Delica 4 lekki nóż składany o jednolitej krawędzi - brązowy C11FP | 551 zł |
Nóż Spyderco Delica 4 FRN Green Flat Ground Plain (C11FPGR) | 538 zł |
Nóż składany Spyderco Delica 4 FRN Green Flat Ground Plain (C11FPGR) | 538 zł |
Spyderco C11FPBL Scyzoryk dla dorosłych uniseks Endura Flat Ground fioleto | 562 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacja modelu:
- Model Delica 4 Plain Edge - posiada gładkie ostrze
- Model Delica 4 Combination Edge - posiada kombinowane ostrze
PolecamyPorównaj w tabeli →