Nóż turystyczny Spyderco Yojimbo 2
Spyderco Yojimbo 2 |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Spyderco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Spyderco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Spyderco Yojimbo 2
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Spyderco Yojimbo 2 G-10 nóż kieszonkowy z ostrzem o jednolitej krawędzi cz | 1 098 zł |
Nóż Spyderco Yojimbo 2 G-10 Black Plain (C85GP2) | 1 098 zł |
Nóż Spyderco Yojimbo 2 G-10 Black Plain (C85GP2) | 1 039 zł |
Spyderco - Nóż składany Yojimbo™ 2 G-10 Black - C85GP2 | 1 098 zł |
Nóż składany Spyderco Yojimbo 2 G-10 Black Plain (C85GP2) | 1 098 zł |
Nóż Spyderco Yojimbo 2 G-10 Black Blade Plain (C85Gpbbk2) | 1 238 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →