Nóż turystyczny BENCHMADE SOCP GLS BRKR (391BK)
Wideo 9Zdjęcia 5 |
BENCHMADE SOCP GLS BRKR |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog BENCHMADE 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele BENCHMADE.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup BENCHMADE SOCP GLS BRKR
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Benchmade Nóż Benchmade treningowy 391BK SOCP | 846 zł |
Nóż Benchmade 391Bk Socp | 809 zł |
Nóż Benchmade 391BK SOCP RATY 0 | PayPo | GRATIS WYSYŁKA | ZWROT DO 100 DN | 959 zł |
Nóż Benchmade 391Bk Socp | 769 zł |
Nóż Benchmade 391Bk Socp | 959 zł |
Nóż Benchmade 391BK SOCP | 1 055 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →