Nóż turystyczny Spyderco Police 4 FRN (C07BK4)
Wideo 4Zdjęcia 11 |
Spyderco Police 4 FRN |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Spyderco Police 4 FRN
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SPYDERCO C07PBK4 Nóż policyjny 4 czarny rękaw 14 cm | 911 zł |
Nóż Spyderco Police 4 Lightweight Black Plain (C07 | 788 zł |
Nóż Spyderco Police 4 Lightweight Black Plain (C07PBK4) | 788 zł |
Nóż składany Spyderco Police 4 Lightweight Black Plain (C07PBK4) | 788 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →