Nóż turystyczny Spyderco Manbug
Zdjęcia 7 |
Spyderco Manbug |
|
Co to jest - twardość noża HRC?Rozważamy na temat: co oznacza wskaźnik ostrza HRC i jak pomoże Ci on wybrać nóż
Czym różni się multitool od szwajcarskiego noża?Które narzędzie jest dla Ciebie odpowiednie: multitool czy „szwajcar”
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Spyderco 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Spyderco.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Spyderco Manbug
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Spyderco Scyzoryk manbug Lockback Salt ostrze 48 cm czerwony nóż składany | 477 zł |
Nóż Spyderco Manbug FRN Black Plain (MBKP) | 348 zł |
Spyderco - Nóż składany Manbug™ FRN Black - MBKP | 348 zł |
Nóż składany Spyderco Manbug FRN Black Plain (MBKP) | 348 zł |
SPYDERCO MANBUG nóż kieszonkowy niebieski 113 cm otwarty SCMFPK390 | 507 zł |
Nóż składany Spyderco Manbug Leaf Black Lightweight FRN, Satin Plain VG-10 | 328 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →