Похідний ніж Spyderco Byrd Robin 2 FRN
Фото 3 |
Spyderco Byrd Robin 2 FRN |
|
Що таке твердість ножа HRC?Розбираємось, що означає показник клинка HRC і як він допоможе вибрати ніж
Чим мультитул відрізняється від швейцарського ножа?Який багатофункціональний інструмент підійде саме вам: мультитул або «швейцарець»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Spyderco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Spyderco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Spyderco Byrd Robin 2 FRN
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Byrd Robin 2 FRN Plain 401666 | 224 zł |
Nóż Spyderco Byrd Robin 2 FRN Black, Plain (BY10PB | 208 zł |
Nóż Spyderco Byrd Robin 2 FRN Gray, Plain (BY10PGY | 178 zł |
Spyderco - Nóż składany Byrd Robin™ 2 FRN Brown - BY10PBN2 | 178 zł |
Nóż składany Spyderco Byrd Robin 2 FRN Brown, Plain (BY10PBN2) | 178 zł |
Nóż Spyderco Byrd Robin 2 FRN Gray, Plain (BY10PGY | 178 zł |
Spyderco - Nóż składany Byrd Robin™ 2 FRN Blue - BY10PBL2 | 178 zł |
Модифікація моделі:
- Модель Robin 2 FRN Plain Edge — має гладке лезо
- Модель Robin 2 FRN Spyder Edge — має лезо серейторне
РекомендуємоПорівняти в таблиці →