Sony LinkBuds S WF-LS900N
Wideo 21Zdjęcia 36 |
Sony LinkBuds S WF-LS900N |
|
Zaawansowany technologicznie model dousznych bezprzewodowych słuchawek Bluetooth z wbudowanym mikrofonem, aktywną redukcją szumów (ANC), wirtualizacją dźwięku przestrzennego Dolby Atmos i obsługą wysokiej jakości kodeka audio LDAC. Pozycjonowany jako produkt z wyższej kategorii cenowej 2023 roku, skierowany do wymagających użytkowników mobilnych, często korzystających ze słuchawek w miejscach o niekorzystnym tle akustycznym (w transporcie, na ruchliwych ulicach miasta, w hałaśliwym centrum handlowym itp.).
Bezprzewodowy interfejs Bluetooth 5.2 zapewnia ultraszybkie połączenie, zwiększoną stabilność połączeń z urządzeniami źródłowymi (technologia Multipoint) oraz minimalne opóźnienia. Ważnymi cechami słuchawek Sony LinkBuds S WF-LS900N są dobrze zaprojektowana ergonomia i wysokiej jakości dźwięk zapewniany przez ulepszone przetworniki dynamiczne z potężnymi magnesami neodymowymi, które zapewniają dokładne odwzorowanie szczegółowego dźwięku. Adaptacyjny samouczący się tryb pracy ANC jest w stanie dostosować charakter redukcji hałasu w zależności od poziomu i charakterystyki hałasu otoczenia. Sterowanie dotykowe obsługuje ręczne przełączanie w tryb przejrzystości akustycznej. Wbudowane akumulatory zapewniają doskonałą autonomię (do 9 godzin słuchania muzyki bez ANC i do 6 godzin z redukcją szumów).
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Kup Sony LinkBuds S WF-LS900N
Wszystkie ceny 26 →Sony WF-LS900 słuchawki douszne bezprzewodowe LinkBuds S lekka konstrukcja | 552 zł |
SONY Słuchawki SONY LinkBuds S WF-LS900 Biały | 679 zł |
Sony LinkBuds S WF-LS900 Czarny | 449 zł |
SONY WFLS900NW.CE7 (Biały) | 705 zł |
Słuchawki dokanałowe SONY LINKBUDS S WFLS900NB Czarny WFLS900NB.CE7 | 449 zł |