Słuchawki
Sony MDR-RF895RK
Wideo 4Zdjęcia 13 |
Sony MDR-RF895RK |
|
Tryb głosowy poprawia słyszalność mowy w filmach
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Sony MDR-RF895RK
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Sony MDR-RF895RK kabellose Kopfhörer bis zu 100 Meter Reichweite Geräuschm | 323 zł |
SONY Słuchawki bezprzewodowe SONY MDR-RF895RK Czarny | 379 zł |
Słuchawki nauszne SONY MDR-RF895RK Czarny | 385 zł |
Słuchawki nauszne SONY MDR-RF895RK Czarny | 379 zł |
pokaż 4 oferty
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →