Sony LinkBuds S WF-LS900N
Відео 21Фото 36 |
Sony LinkBuds S WF-LS900N |
|
Високотехнологічна модель внутрішньоканальних бездротових bluetooth-навушників із вбудованим мікрофоном, системою активного шумоподавлення Active Noise Cancelling (ANC), функцією віртуалізації об'ємного звучання Dolby Atmos та підтримкою високоякісного аудіокодека LDAC. Позиціонуються як продукт верхньої цінової категорії 2023 року, орієнтований на вимогливих мобільних користувачів, які часто використовують навушники в місцях з несприятливим акустичним фоном (у транспорті, на живих міських вулицях, шумному торговому центрі тощо).
Бездротовий інтерфейс Bluetooth 5.2 забезпечує надшвидке підключення, підвищену стабільність з'єднань з пристроями-джерелами (технологія Multipoint) та мінімальні затримки. До важливих особливостей навушників Sony LinkBuds S WF-LS900N варто віднести чудово пророблену ергономіку та якісне звучання, що забезпечується покращеними динамічними випромінювачами з потужними неодимовими магнітами для точного відтворення деталізованого звуку. Адаптивний режим, що самонавчається, ANC здатний коригувати характер шумоподавлення залежно від рівня і особливостей навколишнього шуму. Сенсорне керування підтримує ручне перемикання в режим акустичної прозорості. Вбудовані акумулятори забезпечує чудову автономність (до 9 годин роботи в режимі прослуховування музики без ANC і до 6 годин з шумом придушення).
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Купити Sony LinkBuds S WF-LS900N
Усі ціни 26 →Sony WF-LS900 słuchawki douszne bezprzewodowe LinkBuds S lekka konstrukcja | 552 zł |
SONY Słuchawki SONY LinkBuds S WF-LS900 Biały | 679 zł |
Sony LinkBuds S WF-LS900 Czarny | 449 zł |
SONY WFLS900NW.CE7 (Biały) | 705 zł |
Słuchawki dokanałowe SONY LINKBUDS S WFLS900NB Czarny WFLS900NB.CE7 | 449 zł |