Sony WF-C700N
Відео 11Фото 30 |
Sony WF-C700N |
|
Водостійкі бездротові навушники класу True Wireless, що якісно звучать, з системою активного шумоподавлення ANC, інтегрованим мікрофоном і фірмовою технологією Digital Sound Enhancement Engine, що відновлює оригінальне звучання стисненого аудіо. Позиціонується продукт середньої цінової категорії, призначений для любителів якісного звучання, яким необхідна якісна шумоізоляція від зовнішнього середовища.
Завдяки технології ANC, навушники Sony WF-C700N можна з комфортом використовувати у громадському транспорті, на вулиці, у шумних приміщеннях, у літаку тощо. Використання кодека AAC покращує якість передачі звуку (порівняно зі стандартним SBC). Для точної та максимально деталізованої передачі повного частотного діапазону навушники обладнані якісними динамічними випромінювачами діаметром 5 мм. Передбачено сенсорне керування та переведення системи активного шумоподавлення в режим повної акустичної прозорості. Енергії вбудованого літій-іонного акумулятора вистачає на 7,5 години відтворення музики по bluetooth-з'єднанню (без ANC) або на 10 годин звучання аудіоконтенту без ANC. Завдяки вологозахисту класу IPX4, навушники не бояться дощу та поту.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sony 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sony.
Купити Sony WF-C700N
Усі ціни 39 →Sony Ultra Compact WFC700NGCE7 Bezprzewodowe Słuchawki Douszne Zielony WFC | 346 zł |
SONY Słuchawki bezprzewodowe SONY WF-C700 ANC Biały | 419 zł |
Sony WF-C700N - ANC earbuds - Black | 439 zł |
Sony WF-C700N Czarne | 324 zł |
Dokanałowe Sony WF-C700N Lawendowe SL-BT-SON-0012 | 399 zł |