Sony WH-XB910N
Wideo 21Zdjęcia 16 |
Sony WH-XB910N |
|
Wysokiej jakości, zaawansowane i najwygodniejsze słuchawki do noszenia na co dzień, wprowadzone na rynek przez firmę Sony w 2021 roku. Przed nami pełnowymiarowe słuchawki nauszne typu Over-Ear z możliwością złożenia, dzięki czemu po złożeniu zajmują minimum miejsca. Wśród kluczowych cech modelu producent zwraca uwagę na niesamowity bas i ulepszony system redukcji szumów. Sercem urządzenia są potężne 40-milimetrowe przetworniki dynamiczne o czułości 96 dB i impedancji 16 omów.
Technologia EXTRA BASS wzmacnia niskie częstotliwości, zapewniając głęboki, bogaty bas. Dzięki oddzielnemu kanałowi basowemu w obudowie i zwiększonemu uszczelnieniu między przetwornikami a bębenkami, rytm każdego utworu jest wzmocniony. Słuchawki mogą pochwalić się między innymi aktywnym systemem redukcji szumów, funkcjami Transparent Mode i Multipoint, obsługą kodeków AAC i LDAC.
Technologia Digital Sound Enhancement (DSEE) przywraca szczegóły w oryginalnie skompresowanych plikach muzycznych, zapewniając w ten sposób jakość dźwięku jak najbardziej zbliżoną do oryginalnego nagrania. Dedykowana technologia dokładnego rozpoznawania głosu, wykorzystująca dwa wbudowane mikrofony, zapewnia transmisję głosu w wysokiej rozdzielczości podczas połączeń. Wbudowany akumulator zapewnia do 50 godzin ciągłego słuchania muzyki, a pełne naładowanie zajmuje tylko 3,5 godziny.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Sony 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Sony.
Kup Sony WH-XB910N
Wszystkie ceny 10 →Sony WH-XB910N Bezprzewodowe słuchawki Czarne Jeden rozmiar WHXB910NB.CE7 | 940 zł |
SONY Słuchawki bezprzewodowe SONY WH-XB910N Extra Bass Niebieski | 869 zł |
Sony WH-XB910N - Blue | 899 zł |
Słuchawki nauszne SONY WHXB910N Niebieski WHXB910NL.CE7 | 700 zł |
Słuchawki Sony WH-XB910N Czarne | 869 zł |