Patelnia grillowa Skeppshult Traditional 0029T 25 cm czarny
Skeppshult Traditional 0029T |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Skeppshult 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Skeppshult.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Skeppshult Traditional 0029T 25 cm czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Skeppshult Patelnia grillowa z żeliwa z drewnianym uchwytem 25 x 25 cm wyp | 593 zł |
Patelnia Skeppshult0029T DO-KA-MOZ-PSH-005 | 593 zł |
Patelnia grillowa kwadrat 25cm, drewniana - Skeppshult | 738 zł |
Skeppshult Patelnia 25x25cm grillowa Skeppshult czarna | 736 zł |
Patelnia żeliwna do grillowania SKEPPSHULT Natural Selection, 25x25 cm | 972 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →