Patelnia Skeppshult 0034 8 cm czarny
Wideo 1Zdjęcia 2 |
Skeppshult 0034 |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Skeppshult 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Skeppshult.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Skeppshult 0034 8 cm czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia SKEPPSHULT Tradition 0034 8 cm | 159 zł |
Skeppshult Mini patelnia Skeppshult Tradition 8 cm | 163 zł |
Patelnia SKEPPSHULT Tradition 0034 8 cm | 140 zł |
Wideo recenzje
PolecamyPorównaj w tabeli →