Patelnia grillowa Skeppshult Traditional 0028T 28 cm
Skeppshult Traditional 0028T 24 cm28 cm |
|
Nadaje się do wszystkich źródeł ciepła, w tym indukcji.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Skeppshult 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Skeppshult.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Skeppshult Traditional 0028T 28 cm
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Patelnia grillowa okrągła 28cm rdrewniana - Skeppshult | 738 zł |
Skeppshult Patelnia żeliwna do grilowania 28 cm Skeppshult Natural Selecti | 736 zł |
Patelnia żeliwna grillowa SKEPPSHULT Walnut, okrągła, 29 cm | 879 zł |
Żeliwna Patelnia Skeppshult grillowa 28 cm, drewniana rączka, Indukcja | 699 zł |
Patelnia grillowa okrągła 28 cm, drewniana rączka | 839 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Skeppshult Traditional 0028T
Ceny na Skeppshult Traditional 0028T |
---|---|---|---|---|
Skeppshult Traditional 0025T 24 cm | od 654 zł | 3 oferty | ||
Skeppshult Traditional 0028T 28 cm | od 699 zł | 8 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →