Patelnia Skeppshult Traditional 0260T 26 cm
Skeppshult Traditional 0260T 18 cm26 cm |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Skeppshult 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Skeppshult.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Skeppshult Traditional 0260T 26 cm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Skeppshult Patelnia 26 cm Skeppshult Natural Selection | 654 zł |
Patelnia Żeliwna Okrągła 26cm, Drewniana - Skeppshult | 656 zł |
Patelnia do smażenia SKEPPSHULT Natural Selection, 26 cm | 863 zł |
Modyfikacje Skeppshult Traditional 0260T
Ceny na Skeppshult Traditional 0260T |
---|---|---|---|---|
Skeppshult Traditional 0180T 18 cm | od 470 zł | 2 oferty | ||
Skeppshult Traditional 0260T 26 cm | od 654 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →