Dysk twardy Seagate SkyHawk Standard ST1000VX013 1 TB
Seagate SkyHawk Standard ST1000VX013 1 TB |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Seagate SkyHawk Standard ST1000VX013 1 TB
Wszystkie ceny 24 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Seagate Dysk twardy 3,5 cala SkyHawk 1TB 256MB ST1000VX013 DHSGTWCT10VX013 | 238 zł |
Dysk SEAGATE SkyHawk 1TB HDD | 239 zł |
Seagate Dysk twardy 3,5 cala SkyHawk 1TB 256MB ST1000VX013 111427 | 243 zł |
Dysk SEAGATE SkyHawk 1TB HDD | 239 zł |
Seagate Dysk twardy 3,5 cala SkyHawk 1TB 256MB ST1000VX013 111427 | 238 zł |
pokaż 19 ofert
PolecamyPorównaj w tabeli →