Dysk twardy Seagate BarraCuda Compute ST1000DM014 1 TB 256/7200
Wideo 6 |
Seagate BarraCuda Compute ST1000DM014 1 TB 256/7200 |
|
Wysoka prędkość odczytu i zapisu według standardów HDD. Pamięć podręczna 256 MB.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Seagate BarraCuda Compute ST1000DM014 1 TB 256/7200
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
BARRACUDA 1TB DESKTOP 35 cala 6 GB/S SATA 256 MB ST1000DM014 | 249 zł |
Dysk SEAGATE BarraCuda 1TB HDD | 241 zł |
Seagate Barracuda ST1000DM014 1TB 3,5" | 241 zł |
Dysk SEAGATE BarraCuda 1TB HDD ST1000DM014 | 249 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Seagate BarraCuda Compute ST1000DM014
Ceny na Seagate BarraCuda Compute ST1000DM014 |
---|---|---|---|---|
Seagate BarraCuda Compute ST1000DM010 1 TB 64/7200 | od 212 zł | 7 oferty | ||
Seagate BarraCuda Compute ST1000DM014 1 TB 256/7200 | od 241 zł | 13 oferty | ||
Seagate BarraCuda Compute ST2000DM008 2 TB 256/7200 | od 254 zł | 33 oferty | ||
Seagate BarraCuda Compute ST3000DM007 3 TB 256/5400 | od 422 zł | 22 oferty | ||
Seagate BarraCuda Compute ST4000DM004 4 TB 256/5400 | od 410 zł | 34 oferty | ||
Seagate BarraCuda Compute ST6000DM003 6 TB 256/5400 | od 696 zł | 16 oferty | ||
Seagate BarraCuda Compute ST8000DM004 8 TB 256/5400 | od 614 zł | 31 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →