Dysk twardy Seagate SkyHawk +Rescue ST4000VX016 4 TB 256/5900
Seagate SkyHawk +Rescue ST4000VX016 4 TB 256/5900 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Seagate 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Seagate.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Seagate SkyHawk +Rescue ST4000VX016 4 TB 256/5900
Wszystkie ceny 27 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Seagate SkyHawk - 4TB - Dysk twardy - ST4000VX016 - SATA-600 - 3.5" | 425 zł |
Seagate Dysk SkyHawk 4TB 3,5 64MB ST4000VX016 DHSGTWCT40VX016 | 411 zł |
Seagate SkyHawk 4TB HD-35-SEA-0078 | 424 zł |
Dysk SEAGATE SkyHawk 4TB HDD | 395 zł |
Seagate Dysk SkyHawk 4TB 3,5 64MB ST4000VX016 87113 | 419 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Seagate SkyHawk +Rescue ST4000VX016
Ceny na Seagate SkyHawk +Rescue ST4000VX016 |
---|---|---|---|---|
Seagate SkyHawk +Rescue ST2000VX017 2 TB | od 279 zł | 26 oferty | ||
Seagate SkyHawk +Rescue ST3000VX015 3 TB 256/5900 | od 403 zł | 19 oferty | ||
Seagate SkyHawk +Rescue ST4000VX016 4 TB 256/5900 | od 371 zł | 29 oferty | ||
Seagate SkyHawk +Rescue ST8000VX010 8 TB 256/5900 | od 835 zł | 26 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →