Жорсткий диск Seagate SkyHawk +Rescue ST4000VX016 4 ТБ 256/5900
Seagate SkyHawk +Rescue ST4000VX016 4 ТБ 256/5900 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Seagate 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Seagate.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Seagate SkyHawk +Rescue ST4000VX016 4 ТБ 256/5900
Усі ціни 27 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Seagate Dysk SkyHawk 4TB 3,5 64MB ST4000VX016 DHSGTWCT40VX016 | 411 zł |
Seagate SkyHawk 4TB HD-35-SEA-0078 | 424 zł |
Dysk SEAGATE SkyHawk 4TB HDD | 395 zł |
SEAGATE SkyHawk 4TB 3,5'' ST4000VX016 ST4000VX016 | 522 zł |
Seagate Dysk SkyHawk 4TB 3,5 64MB ST4000VX016 87113 | 419 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Seagate SkyHawk +Rescue ST4000VX016
Ціни на Seagate SkyHawk +Rescue ST4000VX016 |
---|---|---|---|---|
Seagate SkyHawk +Rescue ST2000VX017 2 ТБ | від 279 zł | 27 пропозицій | ||
Seagate SkyHawk +Rescue ST3000VX015 3 ТБ 256/5900 | від 403 zł | 19 пропозицій | ||
Seagate SkyHawk +Rescue ST4000VX016 4 ТБ 256/5900 | від 368 zł | 29 пропозицій | ||
Seagate SkyHawk +Rescue ST8000VX010 8 ТБ 256/5900 | від 835 zł | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →