Karta pamięci SanDisk Ultra SDXC UHS-I 533x Class 10 64 GB (SDSDUNC-064G-GN6IN)
Zdjęcia 4 |
SanDisk Ultra SDXC UHS-I 533x Class 10 64Gb 64 GB128 GB |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog SanDisk 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele SanDisk.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup SanDisk Ultra SDXC UHS-I 533x Class 10 64 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SanDisk Ultra SDXC Memory Card Up to 80 MB/s Class 10 U1 64 GB Black/Grey | 105 zł |
Karty pamięci SD-10/64-SanDisk 64GB SDXC UHS-I | 73 zł |
Sandisk SDSDUNC-064G-GN6IN karta pamięci SanDisk Ultra SDXC 64GB Class 10 | 108 zł |
Modyfikacje SanDisk Ultra SDXC UHS-I 533x Class 10
Ceny na SanDisk Ultra SDXC UHS-I 533x Class 10 |
---|---|---|---|---|
SanDisk Ultra SDXC UHS-I 533x Class 10 64 GB | od 73 zł | 3 oferty | ||
SanDisk Ultra SDXC UHS-I 533x Class 10 128 GB | od 133 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →