Lodówka Samsung RS68A8820B1 grafit
Zdjęcia 8 |
Samsung RS68A8820B1 grafit |
|
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung RS68A8820B1 grafit
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG Lodówka SAMSUNG RS68A8820B1/EF Grafitowa stal | 4 999 zł |
Lodówka SAMSUNG RS68A8820B1/EF Side by Side No frost 178cm Grafitowa Podaj | 5 000 zł |
Lodówka side by side Samsung RS68A8820B1 | 5 199 zł |
Lodówka SAMSUNG RS68A8820B1/EF Side by Side No frost 178cm Grafitowa Podaj | 5 000 zł |
Chłodziarko-zamrażarka SAMSUNG RS68A8820B1 Zapytaj o Rabat! | 4 969 zł |
Chłodziarko-zamrażarka Samsung RS68A8820B1 I tel. (22) 266 82 20 I Raty 0 | 4 905 zł |
Chłodziarko-zamrażarka SAMSUNG RS68A8820B1 Zapytaj o Rabat! | 4 969 zł |
PolecamyPorównaj w tabeli →