Karta pamięci Samsung PRO Plus microSDXC 2023 256 GB (MB-MD256SA/EU)
Zdjęcia 9 |
Samsung PRO Plus microSDXC 2023 256Gb |
|
Przewodnik po kartach pamięci aparatuJakie karty pamięci są używane w nowoczesnych aparatach i czym się różnią? Rozgryźmy to
MicroSD, SD czy CompactFlash? Jak dobrać odpowiednią kartę pamięci do smartfona, aparatu, kamery i innego sprzętu?Rozumiemy, jakie formaty kart pamięci istnieją i gdzie są używane
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung PRO Plus microSDXC 2023 256 GB
Wszystkie ceny 26 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung PRO Plus karta microSD adapter SD 256 GB do mobilnych gier na smar | 108 zł |
Karta pamięci Samsung PRO Plus microSDXC 256GB UHS-I U3 V30 A2 + adapter S | 119 zł |
SAMSUNG Karta pamięci + adapter SAMSUNG microSDXC 256GB PRO Plus MB-MD256S | 120 zł |
Samsung PRO Plus microSD/SD - 180MB/s - 256GB | 142 zł |
Samsung Pro PLUS microSDXC 256GB UHS-I U3 [Zapis 130MB/s Odczyt 180MB/s] w | 125 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Samsung PRO Plus microSDXC 2023
Ceny na Samsung PRO Plus microSDXC 2023 |
---|---|---|---|---|
Samsung PRO Plus microSDXC 2023 128 GB | od 68 zł | 22 oferty | ||
Samsung PRO Plus microSDXC 2023 256 GB | od 99 zł | 26 oferty | ||
Samsung PRO Plus microSDXC 2023 512 GB | od 194 zł | 21 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →