Piekarnik Samsung Dual Cook Flex NV7B5745PAS (NV7B5745PAS/U2)
Zdjęcia 16 |
Samsung Dual Cook Flex NV7B5745PAS czarny stal nierdzewna |
|
Jak wybrać piekarnik?Wyjaśniamy, jakie są rodzaje piekarników, jakich funkcji możesz potrzebować i na co zwrócić uwagę przy zakupie
Pyroliza, kataliza, hydroliza: jaka metoda czyszczenia piekarnika jest najskuteczniejsza?Wyjaśniamy, czym jest czyszczenie katalityczne, pyrolityczne i hydrolityczne piekarników i jakie są ich zalety
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung Dual Cook Flex NV7B5745PAS
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SAMSUNG Piekarnik SAMSUNG NV7B5745PAS/U2 Stal nierdzewna | 3 799 zł |
Piekarnik Samsung Nv7B5745Pas Parowy Dualcook Wifi | 3 549 zł |
Piekarnik SAMSUNG NV7B5745PAS U2 Elektryczny parowy Czarno-srebrny A+ | 3 799 zł |
Piekarnik parowy Samsung NV7B5745PAS | 3 699 zł |
Samsung Samsung NV7B5745PAS piekarnik parowy Natural Steam z technologią D | 3 799 zł |
pokaż 7 ofert
Modyfikacje Samsung Dual Cook Flex NV7B5745PAS
Ceny na Samsung Dual Cook Flex NV7B5745PAS |
---|---|---|---|---|
Samsung Dual Cook Flex NV7B5745PAK | od 3 705 zł | 8 oferty | ||
Samsung Dual Cook Flex NV7B5745PAS | od 3 436 zł | 13 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →