Karm dla psów Royal Canin Mini Exigent Pouch 24 szt.
Royal Canin Mini Exigent Pouch 24 pcs |
|
To smaczny i zbilansowany pasztet dla wybrednych psów. Dzięki specjalnie dobranym składnikom Exigent posiada zapach, który pobudzi apetyt nawet najbardziej wybrednych psów.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Royal Canin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Royal Canin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Seria Royal Canin Care NutritionPorównaj w tabeli →
od 209 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: duże, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: lecznicza, na skórę i sierść, hipoalergiczna, dla wybrednych, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 33 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 6 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, v sostave: mięso i podroby, zboża, oleje i tłuszcze, minerały, węglowodany, klasa: super premium
od 70 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, v sostave: kukurydza, białko drobiowe, pszenica, tłuszcze, gluten, minerały, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: duże, wiek: od 15. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: kojące jedzenie, v sostave: białko drobiowe, kukurydza, mąka, tłuszcze, ryż, gluten, błonnik, sole, klasa: super premium
od 69 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, klasa: super premium
od 200 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, duże, wiek: od 15. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na układ odpornościowy, na stawy, v sostave: drób, zboża, tłuszcze, białka, błonnik, zioła, klasa: super premium
od 47 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, zboża, minerały, klasa: super premium
od 180 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, średnie, wiek: od 10. miesiąca, dorosłe, starsze, przeznaczenie: dla aktywnych psów, dietetyczna, kojące jedzenie, hipoalergiczna, na układ odpornościowy, v sostave: mąka kukurydziana, ryż, kukurydza, suszone białko drobiowe, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla wybrednych, v sostave: mięso i produkty pochodzenia zwierzęcego, zboża, minerały, klasa: super premium
od 543 zł
sucha karma, 10 kg, poroda: średnie, wiek: od 12. miesiąca, młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, klasa: super premium
od 32 zł
sucha karma, 1 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, zboża, olej rybny, białka, klasa: super premium
od 209 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, na skórę i sierść, na stawy, na kości, v sostave: mięso drobiowe, zboża, wysłodki buraczane, tłuszcze, hydrolizat białkowy, błonnik, klasa: super premium
od 227 zł
sucha karma, 12 kg, poroda: średnie, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: dla sterylizowanych, na otyłość, v sostave: kukurydza, białko drobiowe, pszenica, tłuszcze, gluten, minerały, klasa: super premium
od 90 zł
mokra karma, pauchi, 24 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 74 zł
sucha karma, 3 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, do zębów, dla wybrednych, v sostave: drób, zboża, olej rybny, białka, klasa: super premium
od 173 zł
sucha karma, 8 kg, poroda: małe, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, dla sterylizowanych, do zębów, na otyłość, v sostave: kukurydza, tłuszcze i białka zwierzęce, błonnik roślinny, drożdże, klasa: super premium
od 5 zł
mokra karma, pauchi, 1 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, v sostave: mięso, produkty pochodzenia zwierzęcego, roślinnego, zboża, oleje, tłuszcze, klasa: super premium
od 176 zł
mokra karma, pauchi, 48 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
Modyfikacje Royal Canin Mini Exigent Pouch
Ceny na Royal Canin Mini Exigent Pouch |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Mini Exigent Pouch 1 szt. | od 5 zł | 5 oferty | ||
Royal Canin Mini Exigent Pouch 12 szt. | od 47 zł | 3 oferty | ||
Royal Canin Mini Exigent Pouch 24 szt. | od 90 zł | 1 oferta | ||
Royal Canin Mini Exigent Pouch 48 szt. | od 176 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 90 zł
mokra karma, pauchi, 24 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 10. miesiąca, młode, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, na skórę i sierść, do zębów, hipoalergiczna, v sostave: ryż, zboża, wątróbka drobiowa, warzywa, składniki mineralne, witaminy, klasa: super premium
od 90 zł
mokra karma, pauchi, 24 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dla aktywnych psów, dietetyczna, na otyłość, na stawy, v sostave: mięso i podroby, produkty roślinne, zboża, klasa: super premium
od 79 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: sieja, łosoś, fasolka szparagowa, soczewica, klasa: super premium
od 79 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: kurczak, brokuły, jabłka, komosa ryżowa, klasa: super premium
od 79 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: tuńczyk, dynia, ciecierzyca, kapusta, klasa: super premium
od 79 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: jagnięcina, cukinia, marchewka, ciecierzyca, klasa: super premium
od 79 zł
mokra karma, pauchi, 12 szt., 0.08 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: pierś z kurczaka, biała fasola, dynia, groszek, klasa: super premium
od 65 zł
mokra karma, 12 szt., 0.62 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, łosoś, kurczak, minerały, błonnik, drożdże, klasa: super premium
od 94 zł
mokra karma, 24 szt., 0.15 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: młode, dorosłe, starsze, przeznaczenie: na co dzień, v sostave: wołowina, makaron, pietruszka, indyk, zioła, drób, warzywa, jagnięcina, klasa: super premium
od 70 zł
mokra karma, 1 szt., 0.28 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: filet z kurczaka 55%, rosół z kurczaka 42%, ryż 3%, klasa: super premium
od 84 zł
mokra karma, 1 szt., 0.18 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, dietetyczna, hipoalergiczna, na wątrobę, v sostave: indyk, jajka, skrobia ziemniaczana, klasa: super premium
od 98 zł
mokra karma, 18 szt., 0.4 kg, poroda: małe, średnie, duże, gigantyczne, wiek: od 12. miesiąca, dorosłe, przeznaczenie: na co dzień, hipoalergiczna, v sostave: wołowina, dziczyzna, minerały, masło, bulion mięsny, klasa: super premium