Корм для собак Royal Canin Mini Exigent Pouch 24 шт
Royal Canin Mini Exigent Pouch 24 pcs |
|
Це смачний і збалансований паштет для собак, вибагливих в харчуванні. Завдяки спеціально підібраним інгредієнтам, корм Exigent має аромат, що стимулює апетит навіть самих вибагливих собак.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Royal Canin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Royal Canin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Серія Royal Canin Care NutritionПорівняти в таблиці →
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, великі, вік: від 15 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для імунної системи, для суглобів, в составе: м'ясо птиці, злаки, жири, білки, клітковина, трави, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, середні, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: для активних собак, дієтичний, корм із заспокійливим ефектом, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: кукурудзяне борошно, рис, кукурудза, білок дегідратованого м'яса птиці, клас: суперпреміум
від 211 zł
сухий корм, 9 кг, порода: великі, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для зубів, в составе: борошно, білок птиці, рис, жири, клітковина, жом, мінерали, клас: суперпреміум
від 32 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, в составе: кукурудза, тваринні жири і білки, рослинна клітковина, дріжджі, клас: суперпреміум
від 209 zł
сухий корм, 12 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, гіпоалергенний, в составе: рис, злаки, печінка птиці, овочі, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, для шкіри та шерсті, для суглобів, для кісток, в составе: м'ясо птиці, злаки, буряковий жом, жири, гідролізат білків, клітковина, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: кукурудзяна мука, білок дегидратированного м'яса птиці, рис, клас: суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: борошно, білок птиці, рис, Жири, тваринні білки, пульпа, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: стерилізованим, в составе: м'ясо, субпродукти, Зернові, олії, жири, мінерали, цукри, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 4 кг, порода: малі, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, дієтичний, стерилізованим, для зубів, від ожиріння, в составе: кукурудза, тваринні жири і білки, рослинна клітковина, дріжджі, клас: суперпреміум
від 72 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: борошно, білок дегідратованого м'яса птиці, тваринні жири, рис, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, молоді, дорослі, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: борошно, білок птиці, рис, Жири, тваринні білки, пульпа, мінерали, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, в составе: м'ясні, тваринні, рослинні похідні, злаки, олії, жири, клас: суперпреміум
від 74 zł
сухий корм, 3 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, в составе: білок птиці, злаки, дріжджі, риб'ячий жир, рослинна клітковина, клас: суперпреміум
від 24 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, середні, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: для активних собак, дієтичний, корм із заспокійливим ефектом, гіпоалергенний, для імунної системи, в составе: кукурудзяне борошно, рис, кукурудза, білок дегідратованого м'яса птиці, клас: суперпреміум
від 205 zł
сухий корм, 8 кг, порода: малі, вік: дорослі, призначення: дієтичний, лікувальний, для нирок, в составе: борошно, білок дегідратованого м'яса птиці, тваринні жири, рис, клас: суперпреміум
від 200 zł
сухий корм, 10 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: корм із заспокійливим ефектом, в составе: білок птиці, борошно, кукурудза, рис, жири, глютен, буряковий жом, клас: суперпреміум
від 69 zł
сухий корм, 3 кг, порода: середні, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, від ожиріння, для суглобів, в составе: білок птиці, злаки, рослинна клітковина, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 33 zł
сухий корм, 1 кг, порода: малі, вік: від 10 місяців, дорослі, літні, призначення: лікувальний, для зубів, в составе: кукурудзяна мука, білок дегидратированного м'яса птиці, рис, клас: суперпреміум
від 45 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо та субпродукти, продукти рослинного походження, злаки, клас: суперпреміум
Модификації Royal Canin Mini Exigent Pouch
Ціни на Royal Canin Mini Exigent Pouch |
---|---|---|---|---|
Royal Canin Mini Exigent Pouch 1 шт | від 5 zł | 5 пропозицій | ||
Royal Canin Mini Exigent Pouch 12 шт | від 47 zł | 3 пропозиції | ||
Royal Canin Mini Exigent Pouch 24 шт | від 90 zł | 1 пропозиція | ||
Royal Canin Mini Exigent Pouch 48 шт | від 176 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 90 zł
вологий / консерви, паучи, 24 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 10 місяців, молоді, дорослі, призначення: повсякденний, для шкіри та шерсті, для зубів, гіпоалергенний, в составе: рис, злаки, печінку птиці, овочі, мінерали, вітаміни, клас: суперпреміум
від 90 zł
вологий / консерви, паучи, 24 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, для активних собак, дієтичний, від ожиріння, для суглобів, в составе: м'ясо та субпродукти, продукти рослинного походження, злаки, клас: суперпреміум
від 79 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: сиг, лосось, зелена квасоля, сочевиця, клас: суперпреміум
від 79 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: курка, броколі, яблука, кіноа, клас: суперпреміум
від 79 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: тунець, гарбуз, нут, капуста, клас: суперпреміум
від 79 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: ягня, кабачок, морквина, нут, клас: суперпреміум
від 79 zł
вологий / консерви, паучи, 12 шт, 0.08 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: куряча грудка, біла квасоля, гарбуз, горошок, клас: суперпреміум
від 65 zł
вологий / консерви, 12 шт, 0.62 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: дорослі, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, лосось, курка, мінерали, клітковина, дріжджі, клас: суперпреміум
від 94 zł
вологий / консерви, 24 шт, 0.15 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: молоді, дорослі, літні, призначення: повсякденний, в составе: яловичина, паста, петрушка, індичка, трави, птиця, овочі, баранина, клас: суперпреміум
від 70 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.28 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: куряче філе 55%, курячий бульйон 42%, рис 3%, клас: суперпреміум
від 84 zł
вологий / консерви, 1 шт, 0.18 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, дієтичний, гіпоалергенний, для печінки, в составе: індичка, яйця, крохмаль картопляний, клас: суперпреміум
від 98 zł
вологий / консерви, 18 шт, 0.4 кг, порода: малі, середні, великі, гігантські, вік: від 12 місяців, дорослі, призначення: повсякденний, гіпоалергенний, в составе: яловичина, оленина, мінеральні речовини, олія, м'ясний бульйон, клас: суперпреміум