Karm dla psów Josera Meat Lovers Menu Chicken with Carrot 6 szt. 0.8 kg
Josera Meat Lovers Menu Chicken with Carrot 800 g 6 pcs |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Josera 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Josera.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Josera Meat Lovers Menu Chicken with Carrot 6 szt. 0.8 kg
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Josera Meat Lovers Menu Kurczak z marchewką 6 x 800 g | 105 zł |
Josera JOSERA Meatlovers Menu Kurczak z marchewką 6x800 g | 101 zł |
JOSERA Meatlovers Menu Kurczak z marchewką 6x800 g | 101 zł |
Josera Meatlovers Menu, 6 x 800 g - Kurczak i marchew | 93 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Josera Meat Lovers Menu Chicken with Carrot
Ceny na Josera Meat Lovers Menu Chicken with Carrot |
---|---|---|---|---|
Josera Meat Lovers Menu Chicken with Carrot 1 szt. 0.4 kg | od 10 zł | 3 oferty | ||
Josera Meat Lovers Menu Chicken with Carrot 1 szt. 0.8 kg | od 21 zł | 1 oferta | ||
Josera Meat Lovers Menu Chicken with Carrot 6 szt. 0.4 kg | od 60 zł | 1 oferta | ||
Josera Meat Lovers Menu Chicken with Carrot 6 szt. 0.8 kg | od 93 zł | 4 oferty | ||
Josera Meat Lovers Menu Chicken with Carrot 12 szt. 0.8 kg | od 180 zł | 1 oferta |
PolecamyPorównaj w tabeli →