Smartfon Realme GT Neo 128 GB / 6 GB
Wideo 25Zdjęcia 7 | Wkrótce w sprzedaży 2 886 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.43; rozdzielczość ekranu: 2400x1080 (20:9); Ochrona ekranu: Gorilla Glass v5; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 86; ОС: Android 11.0; Model procesora: Dimensity 1200; Procesor (GHz): 3; GPU: ARM Mali-G77 MC9; Pamięć RAM (GB): 6; Pamięć (GB): 128 dodaj do listymoje listy |
Realme GT Neo 128 GB / 6 GB
Wyświetlacz:6.43 ", 2400x1080 (20:9), 409 ppi, 120 Hz
Pamięć:128 GB, RAM 6 GB
Procesor:Dimensity 1200
Aparat:3 moduły, 64 MP, + 8 MP, makro
Wideo:fullHD 60 kl./s, 4K, zamedlennaya nagrywanie
Akumulator:4500 mAh
Waga:179 g
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Seria Realme GT (top)Porównaj w tabeli →
od 1 443 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.43 ", 409 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 186 g
od 2 149 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 8100, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 188 g
od 2 876 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 526 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 1 600 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 526 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 1 307 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, ładowanie: fast charge, 4300 mAh, 174 g
od 1 489 zł
5G, 6.62 ", 398 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 1 594 zł
5G, 6.62 ", 398 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 1 798 zł
5G, 6.62 ", 398 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 870 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 2 564 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8100, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 188 g
Wideo recenzje
realme GT Neo 2 | Kolejny król opłacalności?
16 listopada 202159 421 przegląd
Realme GT Neo2: Smartfon o urodzie KLASYCZNEJ
19 listopada 202130 181 przegląd
Tego ludzie potrzebowali! | realme GT Neo 3 150W | RECENZJA
14 czerwca 202271 933 przegląd
Xiaomi 11T vs realme GT Neo 2 | Czyli chiński konflikt interesów
22 listopada 202136 427 przegląd
Realme GT Neo 2 - Mobzilla odc. 555 [+KONKURS- zakończony]
19 listopada 2021112 903 przegląd
realme GT Neo 3 150W Recenzja | Rozwiązuje problem z ładowaniem i baterią… prawie
8 czerwca 202218 136 przegląd
NAJSZYBSZY NA MIEŚCIE! ⏰ | Test, recenzja Realme GT Neo 3
8 czerwca 202217 683 przegląd
realme GT NEO 2 Recenzja - czy potrzebne są nam flagowce? | Robert Nawrowski
15 listopada 202130 492 przegląd
realme GT NEO 2. Super
15 listopada 202137 620 przegląd
Xiaomi 11T vs Realme GT Neo 2 - porównanie, Krótka Mobzilla odc. 106
22 listopada 202160 096 przegląd
Realme GT Neo 2 vs Poco X3 Pro GeekBench 5 Comparison After Realme Ui 3.0 vs Miui 12.5 Update
20 grudnia 2021693 przegląd
Realme GT Neo 3 vs Realme GT Neo Antutu Benchmark Comparison
18 kwietnia 2022803 przegląd
Realme GT Neo 3 80w Charging Speedtest OMG Very Speed for 5000mAh #realmegtneo3
10 maja 20221 933 przegląd
TechNews 1393 || realme 9i Unboxing, iPhone 14 series, Nothing Phone 1 Price hike, Realme GT Neo 3T.
18 sierpnia 2022330 167 przegląd
CHAI with Tech | Realme Gt Neo 5, Apple, Samsung s23 | ( 201 ) 16\12\2022
16 grudnia 2022157 898 przegląd
Realme GT Neo 3 | Thor Love and Thunder Edition | Unboxing | Malayalam
15 lipca 2022189 643 przegląd
Realme GT Neo 3T 5G Unboxing & initial impressions || in Telugu ||
16 września 2022463 475 przegląd
Realme GT Neo 3T vs Redmi Note 12 Pro #realme #redmi #india #trending #viral #technology #comparison
14 marca 20238 944 przegląd
Realme GT Neo 3T 5G - Snapdragon 870 | 120Hz Amoled | 64MP Camera - And More
13 maja 20221 456 przegląd
Realme GT Neo 3 Unboxing and Hands On
8 czerwca 2022763 przegląd
Κάνουμε unboxing στο realme GT NEO 3
6 czerwca 20221 372 przegląd
Realme GT Neo 2 and Buds Air Unboxing
22 listopada 2021808 przegląd
realme GT NEO 3T unboxing hands on and benchmarks
8 czerwca 20221 189 przegląd
Realme GT Neo 3 NARUTO Edition Unboxing and Full Tour
15 czerwca 20224 464 przegląd
realme GT NEO 2 - unboxing, preview, AnTuTu test
14 listopada 20211 241 przegląd
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 4 116 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki
od 3 519 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.36 ", 460 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4610 mAh, 188 g
od 2 182 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 422 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 3900 mAh, 167 g, brak ładowarki
od 3 199 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Hi-Res, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4700 mAh, 195 g, brak ładowarki
od 399 zł
6.5 ", 270 ppi, 60 Hz, Android 13.0 Go Edition, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, Unisoc Tiger T606, aparat: 13 Mpx, Wi-Fi 5, ochrona IP52, ładowanie: 5000 mAh, 180 g
od 1 580 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.6 ", 390 ppi, 120 Hz, Android 14, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Exynos 1480, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 213 g, brak ładowarki
od 899 zł
6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99-Ultra, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP54, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 179 g
od 778 zł
6.78 ", 396 ppi, 120 Hz, Android 13, 256 GB, RAM 8 GB, Helio G99, aparat: 3 moduły, 108 Mpx, Wi-Fi 5, NFC, stereo, ochrona IP53, ładowanie: fast charge, 5000 mAh
od 1 624 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.1 ", 431 ppi, 90 Hz, Android 13, czysty Android, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Tensor G2, aparat: 2 moduły, 64 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP67, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4385 mAh, 193 g, brak ładowarki
od 1 335 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 7030, aparat: 2 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 170 g
od 2 676 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.67 ", 446 ppi, 144 Hz, LTPO, Android 13, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 9200+, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 4 018 zł
flagowiec, 5G, zakrzywiony ekran, 6.82 ", 510 ppi, 120 Hz, LTPO, Dolby Vision, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 3, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, Dolby Atmos, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5400 mAh, 220 g