Smartfon Realme GT 2 256 GB / 12 GB
Wideo 34Zdjęcia 16 |
Zamknij
Menu
Realme GT 2 256 GB / 12 GB
128 GB / 8 GB256 GB / 12 GB
2022 rokGT (top)120 HzNFCbrak karty microSDfast chargesuperszybkie ładowaniestereobrak 3,5 mmUFS 3.1Wi-Fi 6
Wyświetlacz:6.62 ", 2400x1080 (20:9), 398 ppi, 120 Hz
Pamięć:256 GB, RAM 12 GB
Procesor:Snapdragon 888 5G
Aparat:3 moduły, 50 MP, + 8 MP, makro
Wideo:4K, stabilizacja
Akumulator:5000 mAh
Waga:200 g
Ośmiowarstwowy system chłodzenia. Wiele anten do automatycznego wyboru z najlepszym sygnałem. Zawiera zasilacz 65W.
Dlaczego smartfony działają coraz wolniej i jaka ilość pamięci RAM jest obecnie uważana za optymalną?Zastanawiamy nad przyczynami spowolnienia działania i optymalną ilością pamięci RAM we współczesnych smartfonach
Jak prawidłowo naładować smartfon, aby bateria działała dłużej?Proste zasady pomagające wydłużyć żywotność baterii w smartfonie
Wszystkie dane techniczne
Kup Realme GT 2 256 GB / 12 GB
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
realme GT 2 5G Smartphone Snapdragon 8 Gen 1 AMOLED 120Hz 50MP OIS Sensore【The Snapdragon 888 5G】Built using 5mn technology, the Snapdragon 888 5G provides a 25% increase in CPU performance and 35% i... więcejncrease in GPU performance over previous generations.
【A lean, mean, 120Hz screen】You can select from 30, 60, 90, or 120Hz depending on what you’re doing. It has 1300 nits brightness, 100% P3 coverage, 5 million to 1 contrast ratio, and of course HDR10+ support. We’ve also included the amazing 1000Hz touch sampling rate to keep you one step ahead of the competition.
【The new Sony IMX 766】Utilizing 4-in-1 binning, it transforms its pixels into 2.0 µm super pixels, allowing it to capture 63.8% more light compared to the Sony IMX 586. More light and more image information means better photo quality.
【Inspired by paper, designed by a master】After 12 months of R&D and over 1000 hours of color testing, we created this visually striking design replicating paper.
【With great power, comes great stability】With 8 layers, the Stainless Steel Vapor Cooling System Plus lets you push the Snapdragon 888 5G to the max while keeping it cool. Amazon.plZłóż skargę | 1 638 zł |
Smartfon REALME GT 2 12/256GB 5G 6.62" 120Hz Biały RMX3311Realme GT2 stworzono z myślą o tych, którzy szukają smartfona, na którym można polegać. Telefon został wyposażony w niezawodn... więcejy procesor SnapdragonTM 888 5G, rewolucyjny system chłodzenia Stainless Steel Vapor Cooling Max o powierzchni 36,761 mm2, który pozwala obniżyć temperaturę rdzenia aż o 19 stopni. Dzięki temu relame GT2 zdaje egzamin nawet podczas oglądania filmów, czy wielogodzinnego grania w gry. Aby zapewnić maksymalnie dobre osiągi GT2 posiada również technologie szybkiego ładowania 65W SuperDart Charge, oraz baterię o pojemności 5000mAh, dzięki czemu nie musisz tracić czasu na długie ładowanie. Electro.plZłóż skargę | 2 700 zł |
Smartfon REALME GT 2 12/256GB 5G 6.62" 120Hz Biały RMX3311Realme GT2 stworzono z myślą o tych, którzy szukają smartfona, na którym można polegać. Telefon został wyposażony w niezawodn... więcejy procesor SnapdragonTM 888 5G, rewolucyjny system chłodzenia Stainless Steel Vapor Cooling Max o powierzchni 36,761 mm2, który pozwala obniżyć temperaturę rdzenia aż o 19 stopni. Dzięki temu relame GT2 zdaje egzamin nawet podczas oglądania filmów, czy wielogodzinnego grania w gry. Aby zapewnić maksymalnie dobre osiągi GT2 posiada również technologie szybkiego ładowania 65W SuperDart Charge, oraz baterię o pojemności 5000mAh, dzięki czemu nie musisz tracić czasu na długie ładowanie.... Avans.plZłóż skargę | 2 700 zł |
Smartfon REALME GT 2 12/256GB 5G 6.62" 120Hz Biały RMX3311Realme GT2 stworzono z myślą o tych, którzy szukają smartfona, na którym można polegać. Telefon został wyposażony w niezawodn... więcejy procesor SnapdragonTM 888 5G, rewolucyjny system chłodzenia Stainless Steel Vapor Cooling Max o powierzchni 36,761 mm2, który pozwala obniżyć temperaturę rdzenia aż o 19 stopni. Dzięki temu relame GT2 zdaje egzamin nawet podczas oglądania filmów, czy wielogodzinnego grania w gry. Aby zapewnić maksymalnie dobre osiągi GT2 posiada również technologie szybkiego ładowania 65W SuperDart Charge, oraz baterię o pojemności 5000mAh, dzięki czemu nie musisz tracić czasu na długie ładowanie.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 2 700 zł |
realme GT 2 256GB 12GB Paper Green 6941399069589realme GT 2 256GB 12GB Paper Green
Snapdragon 888 5G jest oparty na technologii 5 nm i oferuje 25% wzrost wydajności proceso... więcejra oraz 35% wzrost wydajności GPU w porównaniu z poprzednimi generacjami
Możesz wybierać między 30, 60, 90 lub 120 Hz w zależności od tego, co robisz, ma jasność 1300 nitów, 100% pokrycie P3, współczynnik kontrastu 5 milionów do 1 i oczywiście obsługuje HDR10+, dołączyliśmy również niesamowitą częstotliwość próbkowania dotykowego 1000 Hz, aby utrzymać Cię o krok przed konkurencją
Nowy Sony IMX 766 -4 w 1 przekształca piksele w piksele 2,0 µm, które mogą przechwycić o 63,8% więcej światła w porównaniu z Sony IMX 586, więcej światła i więcej informacji o obrazie oznacza lepszą jakość zdjęć
Zainspirowany papierem, zaprojektowany przez mistrz- Po 12 miesiącach prac badawczo-rozwoj Amazon.plZłóż skargę | 1 594 zł |
Seria Realme GT (top)Porównaj w tabeli →
od 1 495 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.43 ", 409 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 186 g
od 3 299 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Dimensity 8100, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 188 g
od 1 899 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 526 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 1 600 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 526 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 1 307 zł
5G, 6.43 ", 409 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 6 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, ładowanie: fast charge, 4300 mAh, 174 g
od 1 489 zł
5G, 6.62 ", 398 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 1 594 zł
5G, 6.62 ", 398 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 1 798 zł
5G, 6.62 ", 398 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 870 5G, aparat: 3 moduły, 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 195 g
od 2 572 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8100, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 188 g
Wideo recenzje
realme GT Neo 2 - zielona bestia niczym Hulk!!
13 grudnia 2021525 przegląd
realme GT 2 Pro | Stworzony z doskonałości: Oficjalna rozbiórka na części pierwsze | realme Polska
23 marca 2022129 przegląd
realme GT 2 | Mural Technologiczny z Natury | Making of
9 maja 2022170 przegląd
realme GT 2 Pro | Opinia ekspertów
22 marca 2022160 przegląd
realme GT Neo 2 Rozpakowanie
13 listopada 2021232 przegląd
Realme GT Neo2 - przykładowe filmy
15 listopada 2021470 przegląd
realme GT 2 Pro | Stworzony z doskonałości: Diamentowy Żel Termiczny | realme Polska
24 marca 2022203 przegląd
Przykładowe video z realme GT2 Pro
16 marca 2022159 przegląd
REALME GT2 vs SAMSUNG Galaxy S23 Ultra SPEED TEST Snapdragon 888 vs Snapdragon 8 Gen 2
28 kwietnia 20231 230 przegląd
Realme GT2 Pro przykładowe filmy
1 marca 2022724 przegląd
realme GT2 vs SAMSUNG Galaxy Z Fold 3 SPEED TEST Snapdragon 888
29 marca 20221 056 przegląd
Realme GT 2 Full Review after 3 Months(90 days) of Usage || By Siddhesh Pande
7 sierpnia 202234 871 przegląd
iQOO Neo 7 vs Realme GT 2 Speedtest & Ram Management which is Best #iqooneo7
20 stycznia 202318 394 przegląd
Realme GT 2 CPU Throttling Test Day-1 After Unboxing Snapdragon 888
30 kwietnia 20222 438 przegląd
Realme GT 2 Pro, The killer smartphone available,Unboxing and Review
3 lipca 2022348 przegląd
Realme GT Neo 2 Charging Test After Realme Ui 4.0 update very slow charging speed #realmegtneo2
30 grudnia 20222 653 przegląd
Realme GT 2 Pro Unboxing #realme #realmegt2pro5g #realmegt2prounboxing
7 grudnia 2022845 przegląd
Realme GT Neo 3T ⚡ The Ultimate Power Snapdragon 870 , 120Hz E4 Amoled , 80W SuperDart in ₹22,999
18 września 20221 220 przegląd
REALME GT 2 Pro Gaming Review After 1 Year | Is it Worth 27,000Rs?
24 października 20233 006 przegląd
Realme GT NEO 3T | Unboxing | 5G Smartphone Under 25000
4 października 2022600 przegląd
Realme GT - 2 Unboxing telugulo || bharath adda ||
14 czerwca 2022193 przegląd
Unboxing the REALME GT-2 5G - FIRST IMPRESSION ⚡| Most Underrated Smartphone on the Market
26 września 2022134 przegląd
Realme GT 2 Unboxing/ review in Telugu/ 8GB RAM /128GB External Storage Subscribe My ChannelThank Q
8 listopada 2022123 przegląd
Realme GT 2 Pro Fastest Unboxing #shorts #firstlook #unboxing #realmegt2pro5g
7 kwietnia 2022167 przegląd
REALME GT 2 PRO FREEFIRE GAMEPLAY ⚡ realme gt 2 pro freefire gameplay ⚡ realme gt 2 pro unboxing ⚡
9 kwietnia 2022128 przegląd
realme GT 2 Pro Security Patch Update August 2022 !!! Realme UI 3.0 !!!Android 12!! !578 MB!
17 września 2022495 przegląd
Realme GT 2 paper green unboxing quick unboxing please subscribe my channel #shorts
10 października 2022317 przegląd
realme GT 2 Neo | Neo Green Color Unboxing india #unboxing #realmegt2neo #realme #realmegt2neogreen
2 stycznia 2022184 przegląd
Realme GT 2 Pro Unboxing and First Impressions With Camera Samples
7 kwietnia 2022228 przegląd
Realme GT 2 Pro|Unboxing & Quick Review
12 stycznia 2022767 przegląd
Realme GT 2 5G unboxing for Coolsmartphone
28 lutego 2022219 przegląd
nothing phone 1 vs realme gt 2 pro
13 lipca 20221 277 przegląd
realme GT 2 Pro (Master Edition) White - UNBOXING
4 stycznia 2022827 przegląd
realme GT 2 pro unboxing-launch date in india |All specification&price...
25 marca 2022488 przegląd
Modyfikacje Realme GT 2
Ceny na Realme GT 2 |
---|---|---|---|---|
Realme GT 2 128 GB / 8 GB | od 1 489 zł | 6 oferty | ||
Realme GT 2 256 GB / 12 GB | od 1 594 zł | 5 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →
od 1 347 zł
dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.67 ", 395 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 778G+ 5G, aparat: 3 moduły, 54 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4800 mAh, 178 g
od 2 049 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 392 ppi, 120 Hz, Android 14, 512 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 7s Gen 2, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 64 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP65, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 196 g
od 1 899 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 526 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 200 g
od 1 792 zł
5G, zakrzywiony ekran, 6.55 ", 402 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 888+ 5G, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 13 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4400 mAh, 168 g
od 1 842 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 526 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 4 moduły, 50 Mpx, + 13 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4500 mAh, 193 g
od 2 099 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, 6.73 ", 521 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4600 mAh, 204 g
od 2 088 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 393 ppi, 144 Hz, Android 12.0, czysty Android, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 8 Gen 1, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6E, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 5000 mAh, 194 g
od 2 572 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 394 ppi, 120 Hz, Android 12.0, 256 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Dimensity 8100, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 8 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 5000 mAh, 188 g
od 2 177 zł
dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.78 ", 513 ppi, 120 Hz, Android 10.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 865 5G, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 Mpx, + 48 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4510 mAh, 199 g
od 1 719 zł
aparatofon, dobry dźwięk, 5G, zakrzywiony ekran, 6.7 ", 525 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 12.0, 128 GB, RAM 8 GB, potężny procesor, Snapdragon 888 5G, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 8 Mpx, + 50 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, 4500 mAh, 197 g
od 1 688 zł
5G, 6.55 ", 402 ppi, 120 Hz, Android 11.0, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Snapdragon 865 5G, aparat: 4 moduły, 48 Mpx, + 16 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 6, brak karty microSD, NFC, stereo, brak 3,5 mm, ładowanie: fast charge, 4500 mAh, 188 g
od 4 143 zł
dobry dźwięk, 5G, 6.7 ", 509 ppi, 120 Hz, LTPO, Android 14, 256 GB, RAM 12 GB, potężny procesor, Exynos 2400, aparat: 3 moduły, 50 Mpx, + 10 Mpx, + 12 MP, nagrywanie 4K, stabilizacja, zamedlennaya nagrywanie, Wi-Fi 7, brak karty microSD, NFC, stereo, ochrona IP68, brak 3,5 mm, ładowanie: bezprzewodowe, fast charge, bypass charge, 4900 mAh, 196 g, brak ładowarki